Obaly

Plastové obaly vyrábíme formou vakuového tváření z fólií PVC, PET a PS a to jak průhledných, tak barevných. Z průhledných fólií lisujeme tzv. blistry, které mohou být vyrobeny jednak pro přivaření na lepenkovou či jinou podložku, s drážkami na nasunutí na podložku, nebo jako stiskací krabičku. K blistrům můžeme zhotovit i lepenkové podložky na přivaření i pro nasunutí, pokud se nejedná o velké objemy, můžeme i u nás zabalit, včetně zavaření po naplnění blistru k papírové podložce.

Kromě blistrových obalů vyrábíme proložky pro přepravu zboží a to jak z tenkých fólií i docela malých formátů, pro balení malého a lehkého zboží, tak i proklady ze silných plastů až do síly 5 mm v maximálním rozměru 900 / 1900 mm. Výrobky dodáváme včetně veškerého opracování samozřejmě se zajištěním všech tvářecích forem a přípravků.

Mimo tvarování vakuem, disponujeme i tvářecím automatem na lisování stlačeným vzduchem. Tento způsob tvarování je vhodný na výrobu větších sérií ze slabších fólií do síly 1 mm. Takto lze tvarovat i potravinářské obaly z průhledných nebo barevných materiálů. Zmíněným způsobem vyrábíme např. vložky do bonboniér, do adventních kalendářů a proložky na balení nejrůznějšího zboží.